Україна і Ліга Радіоаматорів України у нас єдині

Аналитика и публицистика

alt

Від імені радіоаматорського товариства любителів української мови Радіо-ТЛУМ і від себе особисто поздоровляю всіх радіоаматорів з Новим 2016 роком! Хай цей високосний рік принесе всім нам тільки позитив, нові надії і нові сподівання, нові плани і нові розв’язання, нові погляди і нові здійснення, нові вчинки і нові звершення. Радіоаматорство виникло і поширилося в усьому світі як незалежний від політики, релігії, мови, національності засіб вільного спілкування між людьми в безмежному ефірному просторі.

Це не лише цікаве захоплення технічно грамотних і всебічно розвинених людей, але й показник демократичного і соціального розвитку кожної країни.

Щоб захистити свої законні права, технічні і спортивні досягнення, радіоаматори різних країн об’єднуються в національні радіоаматорські організації.

З метою об’єднання національних радіоаматорських організацій, координації їх діяльності і представництва в Міжнародному Союзі Електрозв’язку, в 1925 році була створена Міжнародна радіоаматорська спілка IARU.

Наша національна радіоаматорська організація була створена в 1991 році, отримала назву Ліга Радіоаматорів України, скорочено ЛРУ, і вступила в члени IARU.

Державною виконавчою владою було прийнято і зареєстровано Статут ЛРУ, який зобов’язує кожного радіоаматора, кожне обласне і міське відділення ЛРУ проводити свою діяльність згідно Статутних правил і вимог.

Всі місцеві радіоклуби отримали статус обласних відділень ЛРУ і увійшли повноправними членами до її складу, а разом з ними також радіоклуби міста Києва і Севастополя.

Політичні і військові події останніх років підірвали стабільність і устої в нашій країні, ставши для багатьох великим психологічним стресом, засмутивши душу і роз’ятривши розум.

На цьому тлі у підсвідомості багатьох людей розвився стресовий синдром, що негативно вплинув на їхній психічний стан і призвів до вчинення неадекватних і навіть протизаконних дій.

Не оминуло це і декого з наших радіоаматорів, які незважаючи на нестабільність в країні і навислу над нею загрозу запрагнули раптом різких змін, забувши старе китайське прокляття: «Щоб ти жив в пору великих перемін!».

Наше суспільство постійно розвивається, з’являються нові активні і амбітні люди, котрі хочуть бути лідерами, нести іншим свої ідеї і втілювати свої плани.

Але на всіх бажаючих бути лідерами посад не вистачає. Саме тому, щоб уникати різних революцій і переворотів, після яких до влади часто приходять негідники, цивілізовані люди вигадали інститут виборів своїх керівників.

Наша національна радіоаматорська організація Ліга Радіоаматорів України, дійсний член IARU, продовжує свою статутну діяльність з обраним Президентом Анатолієм Кириленко UT3UY, чудовим радіоаматором і справжнім патріотом.

Хочу побажати Анатолію і його команді міцного здоров’я, кріпких нервів, твердості духу, непохитності, непідкупності, реалізації планів легітимних радіоаматорських зібрань і статутних вимог.

Всім іншим радіоаматорам хочу побажати в новому році не створювати і не ставати членами створених поза Статутом ЛРУ радіоаматорських осередків. А тим, кому в незаконний спосіб кортить дорватися до влади, або тим, хто вже дорвався, бажаю уважно вивчити Статут ЛРУ і мирно стати в чергу на наступні легітимні вибори.

16 січня з 06:00 до 12:00 UTC будуть проводитися міжнародні молодіжні змагання з радіозв’язку на коротких хвилях CQ UT Contest до участі в яких запрошуються всі причетні до цього щорічного радіоаматорського свята. Кількість і географія учасників покаже реальний стан нашого молодіжного радіоаматорства, бажання і можливість керівників радіогуртків організувати роботу своїх вихованців, справжнє спортивне обличчя місцевих радіоаматорських організацій, які на словах так дбають за нашу юну зміну.

Отже, всіх з новим роком, шануймося, бо ми того варті, Україна і Ліга Радіоаматорів України у нас єдині. Розвалимо щось одне – почне розвалюватися інше. А цього в жоден спосіб допустити неможна. Вірю, що кожен з нас, радіоаматорів України, є в душі її патріотом, так покажемо це на ділі, не лише на словах.

Всім 73! Юрко UT5NC

 


 Информационный партнер:  Мариупольский радиоклуб Маррад