А что, если поможет IARU?

Юридические аспекты

27.09.2018 року в штаб-квартирі ГО «Ліга радіоаматорів України» відбулась робоча зустріч з представниками IARU. В ході зустрічі обговорювались питання розширення смуги частот в діапазоні 50 МГц та повернення діапазону 1200 МГц. Зі сторони ГО ЛРУ в зустрічі брали участь UT3UY, UT7UW, UT5URW, US0VA, UX7UU, UT5UGW. Сторону IARU представляли PB2T (секретар 1-го району IARU), DK4VW, DK2ZF, F4GKR, Також в робочій зустрічі взяв участь представник LRAL YL2AO. Була ділова та відверта розмова.
Більш детальна інформація з фотозвітом буде надіслана згодом.
73! de Yuri, UT7UW

Добрый день, коллеги,

УГЦР, военные (спецпользователи), Администрация связи Украины (Госспецсвязь) и другие представители обсуждали и до конца текущей недели будут обсуждать эти вопросы с представителями ЛРУ и представителями IARU. Только в несколько другом формате. В формате подготовки к Всемирной конференции радиосвязи 2019-го года Международного союза электросвязи.
Для Украины большая честь проводить у себя международный форум такого высокого уровня.

Более подробно, и с фото, на сайте У УГЦР http://www.ucrf.gov.ua/ukrayina-gotuyetsya-do-vsesvitnoyi-konferentsiyi-radiozv-yazku-2019/
Кстати, на заднем плане первого фото человек похожий на UT3UY

Более подробно на сайте Госспецсвязи http://www.dsszzi.gov.ua/dsszzi/control/uk/publish/article;jsessionid=3A8E41C6317B8214538AA313C4B74B12.app1?art_id=297561&cat_id=284576

С уважением,

Сергей UT9NA

Доповню.

Потрібно зауважити, наскільки високий рівень представництва має делегація IARU-R1 на конференції, що триває у конференц-залі УДЦР.
На фото у кадр попали живі легенди світового радіоаматорського руху.
http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/MG_3202.jpg

Рольф DK2ZF (ліворуч) відомий кожному поціновувачу УКХ в усьому світі. Його EME експедиції та доробок у розвитку НВЧ діапазонів назавжди увійшли у історію УКХ.

Сільвен F4GKR (праворуч) автор кращої на сьогоднішній день безкоштовної програми gkSDR. Ця програма спрямована не лише для повсякденної роботи у ефірі та прослуховування діапазонів, а перш за все для різноманітних експериментів з новими модами і т.і.

З повагою,
Сергій UT9NA


 
 


 Информационный партнер:  Мариупольский радиоклуб Маррад