У задоволенні позову відмовити...

Юридические аспекты


Дата набрання законної сили: 23.03.2018
Справа № 760/22782/15-ц
Провадження №2/760/508/18
http://reyestr.court.gov.ua/Review/73463429

Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

20 лютого 2018 року Солом'янський районний суд м. Києва
в складі головуючого судді Коробенка С.В.
при секретарі Семененко А.Д.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Громадської організації «Ліга радіоаматорів України» про визнання недійсними рішень конференцій, -

В С Т А Н О В И В:

Позивачі в грудні 2015 року звернулися до суду з позовом до Громадської організації «Ліга радіоаматорів України» з вимогами про визнання незаконним проведення засідання Ради Громадської організації «Ліга радіоаматорів України» та засідання позачергової звітно-виборної конференції в період 29-30 серпня 2015 року у м. Кіровоград, визнання недійсними рішень, прийнятих на вказаних засіданнях.

В подальшому Позивачі неодноразово уточнювали предмет та підстави заявлених вимог і в остаточній редакції позову від 23.11.2016 просили:

1. Визнати незаконним проведення Громадською організацією «Ліга радіоаматорів України» (Код ЄДРПОУ 14361078) засідань позачергових звітно - виборних конференцій Громадської організації «Ліга радіоаматорів України» у м. Кіровоград від 29 - 30 серпня 2015 року та у м. Києві від 23 січня 2016 року.

2. Визнати незаконними та скасувати рішення Громадської організації «Ліга радіоаматорів України» (Код ЄДРПОУ 14361078) прийняті на засіданнях позачергових звітно-виборних конференцій Громадської організації «Ліга радіоаматорів України» у м. Кіровоград від 29 - 30 серпня 2015 року та у м. Києві від 23 січня 2016 року.

3. Зобов'язати Громадську організацію «Ліга радіоаматорів України» (Код ЄДРПОУ 14361078) привести відомості про Громадську організацію «Ліга радіоаматорів України» (Код ЄДРПОУ 14361078), які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, у відповідність із прийнятим судовим рішенням у справі.

Обґрунтовуючи свій позов Позивачі зазначали, що вони є членами Громадської організації «Ліга радіоаматорів України» (ЛРУ), яка є всеукраїнською громадською організацією, що об'єднує за спільними інтересами близько трьох тисяч аматорів та спортсменів.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Представник Відповідача до суду не з'явився, про причини своєї неявки суд не повідомив. В справі наявні письмові заперечення на позов, проте з підстав, заявлених у первісній редакції. В той же час, суд вважає, що відсутність представника Відповідача, який належним чином повідомлений про розгляд справи і не повідомив про причини своєї неявки, жодним чином не перешкоджає розгляду справи по суті на підставі наявних матеріалів справи..

Вислухавши пояснення Позивачів та їх представника, вивчивши письмові докази та дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про відмову в задоволенні позову, виходячи з наступного.

Як вбачається зі Статуту Громадської організації «Ліга радіоаматорів України», вона є громадською організацією, яка об'єднує за спільними інтересами аматорів та спортсменів в галузі радіо.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Cуд позбавлений можливості пересвідчитись у правдивості твердження Позивачів.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Такі обставини не дають суду достатніх та обгрунтованих підстав визнавати незаконним проведення Громадською організацією «Ліга радіоаматорів України» засідань позачергових звітно-виборних конференцій у м. Кіровоград від 29-30 серпня 2015 року та у м. Києві від 23 січня 2016 року.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Позивачі не скористались у повному обсязі належними їм правами щодо збирання та подання суду доказів у підтвердження своїх позовних вимог, у зв'язку з чим їх позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Керуючись ст. ст. 9, 13, 14 Закону України «Про громадські об'єднання», ст. ст. 4, 5, 12, 13, 76-81, 223, 259, 263-265, 268, 273 ЦПК України, суд вирішив:

В И Р І Ш И В:

У задоволенні позову відмовити.
 


 Информационный партнер:  Мариупольский радиоклуб Маррад