Новости из Донецкого филиала УГЦР - 2

Новости

Доброго здоровья, друзья - однополчане.

Из Донецкого Филиала Украинского Государственного Центра Радиочастот уже в количестве около 150 писем - предупреждений направлены и пришли коллегам с 4-й категорией, у кого закончились сроки действия "Дозвілу", с грозным предупреждением - почему нет документов?..., почему просрочен "Дозвіл"?... На первый случай наказание ... "від двадцяти до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зазначених технічних засобів або пристроїв або без такої", а на рецидивистов -"від п’ятидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зазначених засобів та пристроїв"...Серьезное предупреждение.

Сегодня в ДФ УГЦР специалисты , ответственные за данные вопросы, мне разъяснили.

УГЦР из г. Киева направил в областные филиалы директиву (служебного пользования) с требованием неотложно навести порядок с просроченными "Дозволами" коллег из 4-й категории. При этом у кого "Дозволи" не просрочены - не волнуйтесь! Вас трогать не будут до окончания срока действия "Дозволу". Вы можете работать в пределах частотного плана и разрешенных мощностей, указанных в Вашем "Дозволі". Для 1-й, 2-й и 3-й категорий "Дозволи" будут выдаваться по процедуре, действующей до ныне,- т.е. по окончанию срока действия предоставить:Заявление, копия паспорта и кода, копия "Дозволу" в приемную ДФ УГЦР и в течении месяца получаете новый бланк с квитанцией на оплату. Категория "АВТОМАТОМ" остается та же.
Если Вы изъявили желание повысить категорию, то по старой схеме,-через КТК. Новые формы документов для данного случая в "Додатках" к "Регламенту" имеются.

Для тех коллег, кто имеет 4-ю категорию и закончился срок действия "Дозволу", порядок определен в письме, что публикуется ниже.

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ’ЗКУ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ»

Донецька філія Українського державного центру радіочастот

Пр. Театральний, 21, м. Донецьк, 83001, тел./факс (62) 337-13-67

E-mail: dn@ucrf.gov.ua; http://ucrf.gov.ua; http://donetsk.ucrf.gov.ua

р/р № 26004709187304 в АТ «Райффайзен банк «Аваль», м. Київ, МФО 380805, код 23774862

«» серпня2011р.№ 3/21На № ______ від «___»____________ 20___ р.

 

Радіоаматору

Іванову Івану Івановичу

(позивний сигнал US4IIL, початкова категорія)

 

 
 

вул.Паркова б. 126, кв. 6,

м. Іловайськ, Донецька обл., 86793

 

Повідомляю Вам, що новою редакцією Регламенту аматорського радіозв’язку Україні (далі – Регламенту), затвердженого рішенням Національної комісії з питань регулювання радіозв’язку України (далі – НКРЗ) № 475 від 21.10.2010 року і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за№ 205/18943 від 18.02.2011 р., з урахуванням відповідних рекомендацій СЕРТ (Європейської конференції адміністрацій зв’язку), четверта (початкова) категорія операторів аматорських радіостанцій (далі – АРС) не передбачена, а застосовуються лише три кваліфікаційні категорії: перша, друга та третя.

Дозволи на експлуатацію аматорських радіостанції, які були видані до набрання чинності нового Регламенту, зберігають чинність протягом зазначеного в них терміну, за умов дотримання вимог Регламенту.

Терміндії дозволу № 1935 від 28.12.2007 року на експлуатацію Вашої АРС початкової категорії, закінчиться 23.11.2011 року.

Процедура продовження терміну дії дозволу здійснюється тільки для тих категорій радіоаматорів, які зазначені у п. 5.1 Регламенту, а саме – першої, другої або третьої.

Відповідно до вище вказаного, операторам АРС, які мали до введення нового Регламенту дозволи початкової категорії, для підтвердження кваліфікації оператора АРС необхідно звернутися до кваліфікаційно-технічної комісії відповідного адміністративно-територіального регіону із заявою (додаток 6 Регламенту) про намір скласти кваліфікаційний іспит на третю категорію оператора АРС. Не забороняється складати іспит на другу або першу категорію відповідно діючих вимог.

За позитивними результатами іспиту, для оформлення дозволу на експлуатацію АРС в Донецьку філію УДЦР треба надати документи, зазначені у п. 6.4 Регламенту.

Текст Регламенту можна отримати з Web-сайту НКРЗ за електронною адресою: www.nkrz.gov.ua/uk/activities/ruling2/1287755782/.

Інформую Вас, що відповідно до ст. 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил експлуатації радіоелектронних засобів, а так само використання радіочастотного ресурсу України без належного дозволу або ліцензії, чи з порушенням правил, які регулюють користування радіочастотним ресурсом України, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зазначених технічних засобів або пристроїв або без такої.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за одне з порушень, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зазначених засобів та пристроїв.

 

Начальник                     В.Г. Ковригін

 

 

Самохвалов М.В.

(062)-337-39-61

 

В первых числах августа, с выходом из отпуска Президента ДОО ЛРУ В.Л. Погоржельского, дополнительно будет сообщено о графике и порядке работы КТК.

Член ревизионной комиссии ДОО ЛРУ Е. Журавлев.

 


 Информационный партнер:  Мариупольский радиоклуб Маррад