Полевой день уже через пять дней

Будни ЛРУ
I. Загальні положення
1. Спортивні змагання - особисті, та в складі команди проводяться з урахуванням рекомендацій Міжнародного Союзу радіоаматорів IARU R1, та на підставі Єдиного календарного плану спортивних змагань Міністерства молоді та спорту, відповідно до Правил змагань з радіоспорту (ред.2012 р.), ЄСКУ, Регламенту радіоаматорського зв’язку затвердженим рішенням НКРЗ від 21.10.2010 р., та даного Регламенту.
II. Учасники змагань
2.1 До участі в змаганнях запрошуються всі радіоаматори 1-го району IARU та всього світу, що мають дозволи на використання аматорських діапазонів від 144 МГц до 250 ГГц.

2.2 Всі аматорські радіостанції (АРС) на протязі змагань можуть використовувати тільки один позивний сигнал.
2.3 Всі радіоаматори, що змагаються, повинні суворо дотримуватись принципів HAM SPIRIT, духу змагань.
2.4 Українські, та закордонні учасники, що завантажили свій звіт на український контест-сервер (www.opencontest.org), або направили свій звіт контест-менеджеру УКХ комітету ЛРУ вважаються заявленими в цих змаганнях.
2.5 Для закордонних учасників умовою участі в змаганнях «Польовий День України» є хоч один підтверджений зв'язок на любому діапазоні з учасником змагань з України.
2.5 Категорії учасників:
Single – АРС з одним оператором без допомоги інших осіб.
Multi – АРС з 2 або 3 операторами.
III. Розміщення учасників та обладнання
3.1 Всі АРС можуть використовувати тільки один передавач на кожному з діапазонів в кожний проміжок часу.
3.2 АРС не може пересуватись під час змагань.
3.3 Все обладнання АРС (передавачі, приймачі, антени і т.д.) повинно розташовуватись в межах кола діаметром не більше 500 м.
3.4 Допускається наявність не більше одного сигналу в любий проміжок часу для станцій Single, та не більше одного сигналу в любий проміжок часу на одному діапазоні для станцій Multi.
IV. Час проведення змагань
4.1 Змагання починаються з 14:00 UTC першої суботи липня, та продовжуються до 13:59 UTC наступної неділі. В 2021 році : 3 – 4 липня.
Подробнее читайте здесь.
 


 Информационный партнер:  Мариупольский радиоклуб Маррад