Поздравляем с присвоением!

Будни ЛРУ

Вперше виконали нормативи спортивних розрядів та звань Майстер спорту України

 

 

П.І.Б.

 

р.н.

Позивний (в складі)

 

Змагання

1

Полтавець А. А.

1959

UT4L/P

ПД-2020

2

Риженко М. Д.

1953

UT4L/P

ПД-2020

3

Богдан О. Г.

1970

UT4L/P

ПД-2020

4

Овдак В. Ю.

1954

UW3G

ПД-2020

5

Маркеєв Д. В.

1987

UW3G

ПД-2020

6

Ноздрачов В. О.

1992

UW3G

ПД-2020

7

Міславський О. В.

1965

UR4EWP/P

ПД-2020

8

Іванов О. М.

1981

UR4EWP/P

ПД-2020

9

Слєпцов С. І.

1962

UR4EWP/P

ПД-2020

10

Корінний Р. В.

1984

UW5Z/P

ПД-2020

11

Черненко Д. О.

1989

UW5Z/P

ПД-2020

12

Крікун Р. І.

1979

UW5Z/P

ПД-2020

13

Богатіщев О. М.

1977

UR5AS

ПД-2020/ЧУ-2020

14

Ковтун В. І.

1954

EM3U

ПД-2020/ЧУ-2020

15

Прокопенко В. І.

1977

US4QQ

ПД-2020

16

Линник В. В.

1953

UX0QQ

ЧУ-2020

 

 

Кандидат в майстри спорту України

 

 

 

П.І.Б.

 

р.н.

Позивний (в складі)

 

Змагання

1

Картелюк С. А.

1952

US7GY

ЧУ-2020

2

Ноженко В. В.

1970

UT6EY

ЧУ-2020

3

Логвиненко В. Г.

1945

UT2EM

ЧУ-2020/ПД-2020

4

Калюта І. З.

1953

UX2QL/P

ЧУ-2020

5

Задорожній В. І.

1962

UR4EWZ

ПД-2020

6

Кроль Г. М.

1970

UR4EWZ

ПД-2020

7

Кузуб В. В.

1962

UT7EW

ПД-2020


8

Говор А. О.

1955

UT8LE

ПД-2020

 

Перший спортивний розряд

 

 

 

П.І.Б.

 

р.н.

Позивний (в складі)

 

Змагання

1

Ляшенко С. А.

1983

UR4EWA/P

ПД-2020

2

Латиш М. С.

1980

UR4EWA/P

ПД-2020

3

Жмур Є. В.

1984

UV7U/P

ПД-2020

4

Патола А. І.

1983

UV7U/P

ПД-2020

5

Бєгунов А. Б.

1971

UV7U/P

ПД-2020

6

Пращук В. В.

1975

UR4NWA/P

ПД-2020

7

Бурдейний В. М.

1988

UR4NWA/P

ПД-2020

8

Трикозенко О. В.

1995

UW5ELQ/P

ЧУ-2020/ПД-2020

9

Незлін А. О.

1978

UT4UEP

ПД-2020

10

Махлай В. І.

1949

UR5ETN

ЧУ-2020/ПД-2020

11

Молодченко Ю. П.

1952

US5VAA/P

ЧУ-2020

12

Білий А. В.

1984

UX7QG/P

ЧУ-2020

13

Мамон І. О.

1954

UR4HD

ЧУ-2020

14

Кривошея А. С.

1986

UR3VKC

ПД-2020

15

Лузан В. П.

1954

UY5QR

ПД-2020

16

Бистров О. П.

1958

UT4QK/P

ПД-2020

17

Косенко О. Р.

1954

UR5EH/P

ПД-2020

18

Кременченко М. Г.

1958

UT0EZ

ПД-2020

19

Бєлоусов Д. О.

1973

UR4LRG

ПД-2020

20

Пічкур О. П.

1958

UT2SW

ПД-2020

21

Товстик С. В.

1979

UR7EX

ПД-2020

22

Деревянко О. І.

1950

US5EII

ПД-2020

23

Бондар О. В.

1954

UR7HC/P

ПД-2020

24

Попов О. Є.

1974

UR6HV

ПД-2020

25

Іваницький І. А.

1970

UT0EK

ПД-2020


Другий спортивний розряд

 

 

 

П.І.Б.

 

р.н.

Позивний (в складі)

 

Змагання

1

Джалий В. І.

1965

UT2HC

ПД-2020

2

Шаховський Ю. М.

1952

UW5EFF

ПД-2020

3

Стешенко А. Н.

1958

UW5EJS/P

ПД-2020/ЧУ-2020

4

Ухо О. Т.

1957

US5RCW

ПД-2020

5

Зошук В. О.

1982

EM5K

ЧУ-2020

6

Дацюк В. Є.

1958

UX2HB

ПД-2020

7

Василинчук А. П.

1963

UT7YW

ЧУ-2020

8

Сорокін О. Г.

1979

UT4UWE

ЧУ-2020

 

 

Підтвердили наявні спортивні розряди Кандидат в майстри спорту України

 

 

П.І.Б.

 

р.н.

Позивний (в складі)

 

Змагання

1

Калашнік А. В.

1947

UT5VD

ЧУ-2020

2

Гуренко В. Д.

1952

US4EXD

ПД-2020

3

Остапенко М. І.

1969

US4EXD

ПД-2020

4

Харченко В. В.

1961

UT7E

ПД-2020

5

Коробко Н. С.

2004

UZ4E/P

ПД-2020

6

Грищенко С. Л.

1972

UZ4E/P

ПД-2020

7

Левочко А. С.

1966

UR8GZ

ПД-2020

8

Бондаревський Р. А.

1975

UT7E

ПД-2020

 

Перший спортивний розряд

 

 

 

П.І.Б.

 

р.н.

Позивний (в складі)

 

Змагання

1

Ігнатко П. П.

1947

UT5DV

ПД-2020

2

Соловей О. В.

1961

UR4EWR

ПД-2020


3

Сопільник Г. С.

1960

UR4EWA/P

ПД-2020

4

Шаталов С. М.

1954

UR4LSK

ЧУ-2020

5

Мурашкін О. О.

1962

UV2V

ПД-2020

 

Другий спортивний розряд

 

 

 

П.І.Б.

 

р.н.

Позивний (в складі)

 

Змагання

1

Алєксєєв П. В.

1956

UT0EY

ЧУ-2020

Источник

 


 Информационный партнер:  Мариупольский радиоклуб Маррад